Logowanie

Oglądaj

Gatunki


W.E. Królewski romans

W.E. Królewski romans (2011) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
W.E.
Czas trwania:
119 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj W.E. Królewski romans Lektor PL film za darmo online 1998 rok. Młoda mieszkanka Nowego Jorku, Wally Winthrop, zafascynowana jest jednym z największych skandali XX wieku. Blisko 60 lat wcześniej Król Edward VIII poświęca tron, aby być z kobietą, którą kocha nad życie, amerykańską rozwódką Wallis Simpson. Ta cudowna miłosna historia rozpala wyobraźnię Wally, której małżeństwo nie należy do udanych. Dziewczyna czyta listy słynnej pary, jeździ na aukcje, na których sprzedawane są należące do nich przedmioty – i z zaskoczeniem odkrywa, ze ich losy wcale nie przypominały bajki z happy endem… Jednocześnie w życiu Wally pojawia się przystojny rosyjski ochroniarz.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • W.E. Królewski romans
  • W.E. Królewski romans online
  • W.E. Królewski romans za darmo
  • W.E. Królewski romans Lektor PL
  • W.E. Królewski romans Lektor PL online
  • W.E. Królewski romans oglądaj
  • W.E. Królewski romans Lektor PL bez limitów
  • W.E. Królewski romans bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

W.E. Królewski romans online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.