Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


W syberyjskich lasach
5080 wyświetleń

W syberyjskich lasach (2016) Lektor PL
Czas trwania:
105 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 2/5

Opis:
Oglądaj za darmo W syberyjskich lasach Lektor PL filmy Teddy (Raphaël Personnaz) postanawia zmienić otoczenie. Rzuca pracę, miastowe życie, a także odcina się od przyjaciół. Wyjeżdża na daleką Syberię, nad jezioro Bajkał, licząc na odnalezienie upragnionego spokoju ducha. Życie w spartańskich warunkach i kontakt z dziką naturą zachwyca go i przynosi satysfakcję, którą chciał odnaleźć. Wyprawa okazuje się również dla niego wielkim wyzwaniem, które może przypłacić życiem. Niespodziewana pomoc nadchodzi od Aleksjeja (Evgeniy Sidikhin), Rosjanina, który od wielu lat mieszka w syberyjskich lasach. Zdarzenie daje początek ich wielkiej przyjaźni.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • W syberyjskich lasach
  • W syberyjskich lasach online
  • W syberyjskich lasach za darmo
  • W syberyjskich lasach Lektor PL
  • W syberyjskich lasach Lektor PL online
  • W syberyjskich lasach oglądaj
  • W syberyjskich lasach Lektor PL bez limitów
  • W syberyjskich lasach bez
Aktorzy:
Po obejrzeniu

W syberyjskich lasach online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.