Logowanie

Oglądaj

Gatunki


W pułapce myśliwego

W pułapce myśliwego (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Birdcatcher
Czas trwania:
100 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj W pułapce myśliwego Lektor PL film za darmo online W 1942 roku naziści zabierają się za czystkę rasową na terenie Norwegii. Jednymi z ich ofiar stają się rodzice 14- letniej Esther. Chcąc uratować życie ich jedynego dziecka, umieszczają ją w ciężarówce kierującej się w stronę norwesko-szwedzką granicy. Ciężarówka, w której przebywa dziewczyna zostaje zatrzymana przez nazistów. W obawie o swoje życie nastolatka ucieka do lasu. Esther spotyka tam chłopca w jej wieku, Aksela, który proponuje ukrycie jej w rodzinnej stodole. Od tej pory dziewczyna będzie musiała ukrywać swoją tożsamość pod przebraniem chłopca. Zadanie Esther nie jest łatwe, a każdy dzień stanowi wyzwanie, aby utrzymać swoją prawdziwą tożsamość w tajemnicy.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • W pułapce myśliwego
  • W pułapce myśliwego online
  • W pułapce myśliwego za darmo
  • W pułapce myśliwego Lektor PL
  • W pułapce myśliwego Lektor PL online
  • W pułapce myśliwego oglądaj
  • W pułapce myśliwego Lektor PL bez limitów
  • W pułapce myśliwego bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

W pułapce myśliwego online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.