Logowanie

Oglądaj

Gatunki


W pogoni za zbrodniarzem

W pogoni za zbrodniarzem (2007) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Hunting Party
Czas trwania:
101 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj W pogoni za zbrodniarzem Lektor PL film za darmo online Film inspirowany autentycznymi wydarzeniami opisanymi w artykule magazynu "Esquire" zatytułowanym "What I did on my summer vacation" autorstwa Scotta Andersona dotyczącym pogoni za Ratko Mladiciem. Młody dziennikarz Benjamin (Jesse Eisenberg), operator filmowy Duck (Terrence Howard) oraz Simon (Richard Gere) wyruszają w rejon granicy Bośni i Czarnogóry, aby tam nakręcić reportaż o wrogu publicznym nr 1. To co miało okazać się reportażem oraz wspaniałą przygodą szybko zmienia się w niebezpieczną grę, w której stawką jest życie trójki dziennikarzy. Omyłkowo wzięci zostają za agentów CIA, a cel, o którym kręcili dokument podąża ich śladem.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • W pogoni za zbrodniarzem
  • W pogoni za zbrodniarzem online
  • W pogoni za zbrodniarzem za darmo
  • W pogoni za zbrodniarzem Lektor PL
  • W pogoni za zbrodniarzem Lektor PL online
  • W pogoni za zbrodniarzem oglądaj
  • W pogoni za zbrodniarzem Lektor PL bez limitów
  • W pogoni za zbrodniarzem bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

W pogoni za zbrodniarzem online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.