Logowanie

Oglądaj

Gatunki


W lesie dziś nie zaśnie nikt

W lesie dziś nie zaśnie nikt (2020) Film Polski
Oryginalny tytuł:
W lesie dziś nie zaśnie nikt
Czas trwania:
1godz 45min.
Gatunek:
Typ:

Film Polski

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj W lesie dziś nie zaśnie nikt Film Polski film za darmo online Akcja filmu rozpoczyna się dość niewinnie – grupa nastolatków uzależnionych od technologii trafia na… obóz offline. Wspólna wędrówka po lasach bez dostępu do smartfonów nie zakończy się jednak tak, jak zaplanowali to organizatorzy. Będą musieli zawalczyć o prawdziwe życie z czymś, czego nie widzieli nawet w najciemniejszych zakamarkach internetu. W obliczu czyhającego w lesie śmiertelnego niebezpieczeństwa odkryją, czym jest prawdziwa przyjaźń, miłość i poświęcenie. Czy wyjdą z tego cało, czy w krwistych kawałeczkach?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • W lesie dziś nie zaśnie nikt
  • W lesie dziś nie zaśnie nikt online
  • W lesie dziś nie zaśnie nikt za darmo
  • W lesie dziś nie zaśnie nikt Film Polski
  • W lesie dziś nie zaśnie nikt Film Polski online
  • W lesie dziś nie zaśnie nikt oglądaj
  • W lesie dziś nie zaśnie nikt Film Polski bez limitów
  • W lesie dziś nie zaśnie nikt bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

W lesie dziś nie zaśnie nikt online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.