Logowanie

Oglądaj

Gatunki


W lepszym świecie

W lepszym świecie (2010) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Hævnen
Czas trwania:
118 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj W lepszym świecie Lektor PL film za darmo online Anton wraca do rodzinnej Danii po odbyciu kolejnej misji w afrykańskim obozie dla uchodźców. Pracował tam jako lekarz, który w trudnych polowych warunkach przeprowadzał skomplikowane operacje. Wśród jego pacjentek były m.in. ciężarne kobiety, ofiary lokalnego watażki, który w bestialski sposób porozcinał im brzuchy. Anoton jest w separacji z żoną; w kraju czeka na niego tylko syn, Elias. Chłopak jest ofiarą szkolnej przemocy. Któregoś dnia poznaje nowego ucznia - zbuntowanego i pełnego złości Christiana, którego matka umiera na raka.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • W lepszym świecie
  • W lepszym świecie online
  • W lepszym świecie za darmo
  • W lepszym świecie Lektor PL
  • W lepszym świecie Lektor PL online
  • W lepszym świecie oglądaj
  • W lepszym świecie Lektor PL bez limitów
  • W lepszym świecie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

W lepszym świecie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.