Logowanie

Oglądaj

Gatunki


W Kręgu Podejrzeń

W Kręgu Podejrzeń (1991) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Under Suspicion
Czas trwania:
99 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj W Kręgu Podejrzeń Lektor PL film za darmo online Tony Aaron (Liam Neeson), prywatny detektyw zajmuje się sprawami matrymonialnymi. Ponieważ jedynie udowodniona zdrada małżeńska jest dla sądu wystarczającym powodem do przeprowadzenia rozwodu, Tony wyspecjalizował się w dostarczaniu niezbitych dowodów niewierności. A sposób, aby to osiągnąć jest prosty - klienci Tony'ego flirtują za znaczną kwotę z Hazel (Maggie O'Neill), żoną detektywa. W hotelu kochankowie są fotografowani przez Tony'ego, a zdjęcia stanowią wystarczający dowód do orzeczenia rozwodu przez sąd... Czy jest to jednak zupełnie bezpieczny sposób...? [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • W Kręgu Podejrzeń
  • W Kręgu Podejrzeń online
  • W Kręgu Podejrzeń za darmo
  • W Kręgu Podejrzeń Lektor PL
  • W Kręgu Podejrzeń Lektor PL online
  • W Kręgu Podejrzeń oglądaj
  • W Kręgu Podejrzeń Lektor PL bez limitów
  • W Kręgu Podejrzeń bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

W Kręgu Podejrzeń online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.