Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Upiorne opowieści po zmroku

Upiorne opowieści po zmroku (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Scary Stories to Tell in the Dark
Czas trwania:
108 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Upiorne opowieści po zmroku Lektor PL film za darmo online Niektórzy ludzie wierzą, że jeśli powtarzamy pewne historie odpowiednio często, to stają się one prawdziwe… Przez dekady upiorna posiadłość rodziny Bellows rzucała ponury cień na okolicę. To właśnie tam, w domu położonym na obrzeżach miasta Mill Valley, młoda dziewczyna – Sarah opisała swoje pełne strasznych sekretów życie w tajemniczej księdze. Wkrótce opowieści z niej staną się przerażająco realne dla grupy przyjaciół, którzy po latach trafią do opuszczonego domu Sarah. Ignorując ostrzeżenia uwolnią oni złowrogą moc księgi i przebudzą do życia istoty z najgorszych koszmarów.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Upiorne opowieści po zmroku
  • Upiorne opowieści po zmroku online
  • Upiorne opowieści po zmroku za darmo
  • Upiorne opowieści po zmroku Lektor PL
  • Upiorne opowieści po zmroku Lektor PL online
  • Upiorne opowieści po zmroku oglądaj
  • Upiorne opowieści po zmroku Lektor PL bez limitów
  • Upiorne opowieści po zmroku bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Upiorne opowieści po zmroku online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.