Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Uniwersalny Żołnierz

Uniwersalny Żołnierz (1992) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Universal Soldier
Czas trwania:
102 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Uniwersalny Żołnierz Lektor PL film za darmo online Luc Deveraux (Jean-Claude Van Damme) i Andrew Scott (Dolph Lundgren) należą do prototypowego oddziału wojskowego. Jego członkowie: pół-ludzie, pół-maszyny, to wynik ściśle tajnego projektu rządowego. Przewidywał on stworzenie doskonałego wojownika o nadzwyczajnych zdolnościach i sile, pozbawionego uczuć i... wspomnień. Jednak efekt końcowy nie może zadowolić twórców. Deveraux i Scott zaczynają sobie stopniowo przypominać przeszłość, przeszłość zaskakującą i przerażającą. W rezultacie całkowicie wymykają się spod kontroli, aby toczyć bezpardonową walkę "na śmierć i życie". [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Uniwersalny Żołnierz
  • Uniwersalny Żołnierz online
  • Uniwersalny Żołnierz za darmo
  • Uniwersalny Żołnierz Lektor PL
  • Uniwersalny Żołnierz Lektor PL online
  • Uniwersalny Żołnierz oglądaj
  • Uniwersalny Żołnierz Lektor PL bez limitów
  • Uniwersalny Żołnierz bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Uniwersalny Żołnierz online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.