Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Uśmiechy smutnych mężczyzn
5659 wyświetleń

Uśmiechy smutnych mężczyzn (2018) Lektor PL
Czas trwania:
92 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Oglądaj za darmo Uśmiechy smutnych mężczyzn Lektor PL filmy Opowieść o czterech mężczyznach, którzy znaleźli się na dnie przez swój nałóg. Niegdyś odnoszący sukcesy, teraz pozostający na marginesie społeczeństwa alkoholicy Josef (David Svehlík), Tomáš (Ivan Franek), Milan (Jaroslav Dusek) i Honza (Ondrej Malý) doskonale zdają sobie sprawę, w jak trudnym położeniu się znaleźli. Nie odmawiają sobie jednak przyjemności odnajdywania powodów do śmiechu w najbardziej prozaicznych rzeczach.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Uśmiechy smutnych mężczyzn
  • Uśmiechy smutnych mężczyzn online
  • Uśmiechy smutnych mężczyzn za darmo
  • Uśmiechy smutnych mężczyzn Lektor PL
  • Uśmiechy smutnych mężczyzn Lektor PL online
  • Uśmiechy smutnych mężczyzn oglądaj
  • Uśmiechy smutnych mężczyzn Lektor PL bez
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Uśmiechy smutnych mężczyzn online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.