Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Uśmiech o czwartej nad ranem
3647 wyświetleń

Uśmiech o czwartej nad ranem (2017) Lektor PL
Czas trwania:
90 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Oglądaj za darmo Uśmiech o czwartej nad ranem Lektor PL filmy Przedświąteczny Hamburg. Młoda prawniczka Jule (Natalia Belitski) ma sprecyzowaną wizję przyszłości. Pragnie poświęcić się pracy w organizacji pozarządowej, a następnie wziąć ślub i urodzić dzieci. Wracając z przyjęcia urodzinowego swojej przyjaciółki Lexy (Lucie Heinze), Jule spotyka nad brzegiem Łaby Świętego Mikołaja. Pod strojem skrywa się uwodzicielski aktor, Max (August Wittgenstein). Jule jest zafascynowana nocnym spotkaniem i ulega urokowi mężczyzny. Ich znajomość mogłaby przerodzić się w historię miłosną. Plany Jule kolidują jednak z trybem życia i osobowością chłopaka.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Uśmiech o czwartej nad ranem
  • Uśmiech o czwartej nad ranem online
  • Uśmiech o czwartej nad ranem za darmo
  • Uśmiech o czwartej nad ranem Lektor PL
  • Uśmiech o czwartej nad ranem Lektor PL online
  • Uśmiech o czwartej nad ranem oglądaj
  • Uśmiech o czwartej nad ranem
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Uśmiech o czwartej nad ranem online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.