Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Uciec w głębię
5420 wyświetleń

Uciec w głębię (2017) Lektor PL
Czas trwania:
102 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Oglądaj za darmo Uciec w głębię Lektor PL filmy Paz i César są kochającą się parą, ale coraz bardziej oddalają się od siebie. Pochodząca z Hiszpanii kobieta jest fotografką, która pragnie zdobyć więcej doświadczenia i podróżować. Mężczyzna jest natomiast byłym korespondentem wojennym marzącym o stabilizacji i porządku. Paz zachodzi w ciążę, ale pojawienie się w ich życiu dziecka nie poprawia sytuacji. Pewnego dnia zdesperowana kobieta postanawia opuścić rodzinę. .Intrygujący dramat psychologiczny badający zakamarki duszy głodnej życia kobiety, która szuka spełnienia i do nie do końca może się odnaleźć w tradycyjnej roli matki i żony.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Uciec w głębię
  • Uciec w głębię online
  • Uciec w głębię za darmo
  • Uciec w głębię Lektor PL
  • Uciec w głębię Lektor PL online
  • Uciec w głębię oglądaj
  • Uciec w głębię Lektor PL bez limitów
  • Uciec w głębię bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Uciec w głębię online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.