Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady

Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady (2005) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Three Burials of Melquiades Estrada
Czas trwania:
121 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady Lektor PL film za darmo online Rzecz ma miejsce w zapadłej mieścinie w pobliżu granicy USA z Meksykiem. Jeden ze strażników granicznych, Mike Norton, nie wiedzie zbyt dobrego życia. Swoją oziębłością i egoizmem rujnuje swoje małżeństwo, zaś podczas zatrzymywania nielegalnych imigrantów wyróżnia się spośród swoich kolegów znamienną dla nowicjuszy nadgorliwością. Któregoś dnia przypadkowo zabija Melquiadesa Estradę, Meksykanina będącego przyjacielem ranczera Pete’a Perkinsa. Mike próbuje zatuszować sprawę przy pomocy zwierzchników i lokalnych władz, nawet wtedy, kiedy pospiesznie pogrzebane przez niego ciało Estrady zostaje odnalezione. Tylko jedna osoba postanawia wyjaśnić zabójstwo i ukarać mordercę Meksykanina – jest nią Perkins, który po poznaniu prawdy porywa Mike'a, aby wraz z nim przewieźć ciało Melquiadesa do jego rodzinnej miejscowości, i tam wyprawić mu pogrzeb.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady
  • Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady online
  • Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady za darmo
  • Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady Lektor PL
  • Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady Lektor PL online
  • Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady oglądaj
  • Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady Lektor PL bez limitów
  • Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Trzy pogrzeby Melquiadesa Estrady online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.