Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Trzy dni i jedno życie

Trzy dni i jedno życie (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Trois jours et une vie
Czas trwania:
119 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Trzy dni i jedno życie Lektor PL film za darmo online Boże Narodzenie, koniec XX wieku. Mały Remi, mieszkaniec niedużej wioski, znika w tajemniczych okolicznościach, a poszukiwania spełzają na niczym. Wszyscy są zdruzgotani. Trzy dni później akcja zostaje przerwana z powodu szalejącej w okolicy burzy. Jednie dwunastoletni Antoine (Pablo Pauly) wie, co tak naprawdę się wydarzyło. Mija piętnaście lat. Antoine, absolwent studiów medycznych, powraca w rodzinne strony i odkrywa ze zgrozą, że robotnicy naprawiają szkody wyrządzone przez burzę kilka lat temu.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Trzy dni i jedno życie
  • Trzy dni i jedno życie online
  • Trzy dni i jedno życie za darmo
  • Trzy dni i jedno życie Lektor PL
  • Trzy dni i jedno życie Lektor PL online
  • Trzy dni i jedno życie oglądaj
  • Trzy dni i jedno życie Lektor PL bez limitów
  • Trzy dni i jedno życie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Trzy dni i jedno życie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.