Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Triszna. Pragnienie miłości

Triszna. Pragnienie miłości (2011) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Trishna
Czas trwania:
117 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Triszna. Pragnienie miłości Napisy PL film za darmo online "Triszna. Pragnienie miłości" w reżyserii Michaela Winterbottoma to kolejna po "Tess" Romana Polańskiego filmowa adaptacja powieści Thomasa Hardy'ego "Tessa d’Urberville". Bohaterką filmu reżysera Drogi do Guantanamo jest piękna i zmysłowa Hinduska o imieniu Triszna (w tej roli Freida Pinto, znana z filmu "Slumdog. Milioner z ulicy"), która mieszka wraz z rodziną w małej hinduskiej wsi. Pewnego dnia, podczas wieczoru tradycyjnych hinduskich tańców, poznaje Jaya Singha (w tej roli Riz Ahmed) – przystojnego i bogatego Hindusa, wykształconego w Wielkiej Brytanii, który spędza z przyjaciółmi ostatnie dni wakacji. Jay i Triszna bardzo szybko obdarza się płomiennym uczuciem, jednak stopniowo dają o sobie znać różnice, które dzielą parę. Ich związek ulega stopniowemu rozpadowi, zmierzając ku nieubłagalnej tragedii.Źródło: VOD.pl

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Triszna. Pragnienie miłości
  • Triszna. Pragnienie miłości online
  • Triszna. Pragnienie miłości za darmo
  • Triszna. Pragnienie miłości Napisy PL
  • Triszna. Pragnienie miłości Napisy PL online
  • Triszna. Pragnienie miłości oglądaj
  • Triszna. Pragnienie miłości Napisy PL bez limitów
  • Triszna. Pragnienie miłości bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Triszna. Pragnienie miłości online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.