Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Transformers: Po Ciemnej Stronie Księżyca

Transformers: Po Ciemnej Stronie Księżyca (2011) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Transformers: Dark of the Moon
Czas trwania:
157 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Transformers: Po Ciemnej Stronie Księżyca Napisy PL film za darmo online Shia LaBeouf powraca jako Sam Witwicky w filmie "Transformers 3"! Przeszłość kryję tajemnice, a wydarzenia sprzed lat mają wpływy na to, co się dzieje teraz. Być może wrak statku kosmicznego znaleziony na Księżycu przyczyni się do tego, że Ziemia stanie na krawędzi wojny. Wojny tak wielkiej, że siła Transformersów będzie zbyt mała, by nas ocalić. Autoboty kontra Decepticony, dobro przeciw złu. I wcale nie jest powiedziane, że dobro zwycięży. Do ekipy znanej z poprzednich części Transformesów dołączyły nowe gwiazdy: John Malkovich, Patrick Dempsey oraz Frances McDormand.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Transformers: Po Ciemnej Stronie Księżyca
  • Transformers: Po Ciemnej Stronie Księżyca online
  • Transformers: Po Ciemnej Stronie Księżyca za darmo
  • Transformers: Po Ciemnej Stronie Księżyca Napisy PL
  • Transformers: Po Ciemnej Stronie Księżyca Napisy PL online
  • Transformers: Po Ciemnej Stronie Księżyca oglądaj
  • Transformers: Po Ciemnej Stronie Księżyca Napisy PL bez limitów
  • Transformers: Po Ciemnej Stronie Księżyca bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Transformers: Po Ciemnej Stronie Księżyca online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.