Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody!
2953 wyświetleń

Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody! (2018) Dubbing PL
Czas trwania:
70 minut
Gatunek:
Typ:

Dubbing PL

Ocena: 4/5

Opis:
Oglądaj za darmo Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody! Dubbing PL filmy Mały samochód wyścigowy o nazwie Ace przybywa na wyspę Sodor. Tomek jest oczarowany pomysłami nowego kolegi, który namawia go do spełniania marzeń i okrąża świat jako pierwsza lokomotywa. Niebieska lokomotywa podróżuje po pięciu kontynentach, przejeżdża przez pustynie, góry i niebezpieczne dżungle. W trakcie wyprawy Tomek poznaje Nię, lokomotywę, która uczy go, że trzeba umieć prosić o pomoc swoich najbliższych.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody!
  • Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody! online
  • Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody! za darmo
  • Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody! Dubbing PL
  • Tomek i przyjac
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Tomek i przyjaciele: Wielki świat! Wielkie przygody! online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.