Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Toksyczne zauroczenie

Toksyczne zauroczenie (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Wrong Cheerleader
Czas trwania:
84 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Toksyczne zauroczenie Lektor PL film za darmo online Nastoletnia Becky Simons (Cristine Prosperi) wiedzie idealne życie. Jest atrakcyjna, dobrze się uczy, jest powszechnie lubiana i ma mnóstwo znajomych. Jej nowym celem jest dostanie się do szkolnej grupy czirliderek. Trenerką dziewczyn jest pani Flynn (Vivica A. Fox). W tym samym czasie w życiu nastolatki pojawia się przystojny Rob (David Meza) - nowy uczeń w szkole. Becky jest nim oczarowana do momentu, gdy odkrywa, że ma on obsesję na jej punkcie i jest chorobliwie zazdrosny.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Toksyczne zauroczenie
  • Toksyczne zauroczenie online
  • Toksyczne zauroczenie za darmo
  • Toksyczne zauroczenie Lektor PL
  • Toksyczne zauroczenie Lektor PL online
  • Toksyczne zauroczenie oglądaj
  • Toksyczne zauroczenie Lektor PL bez limitów
  • Toksyczne zauroczenie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Toksyczne zauroczenie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.