Logowanie

Oglądaj

Gatunki


To nie jest kraj dla starych ludzi

To nie jest kraj dla starych ludzi (2007) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
No Country for Old Men
Czas trwania:
122 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj To nie jest kraj dla starych ludzi Lektor PL film za darmo online Mroczny thriller braci Coen (Ethana i Joela ), rozwijający się w prawdziwy dramat egzystencjalny - na 8 nominacji do Oskara. Pewien myśliwy (Josh Brolin) natrafia niedaleko granicy z Meksykiem na przedziwne znalezisko: paczki heroiny, 2 000 000 dolarów i kilka ciał. Niewiele myśląc, zabiera pieniądze - co sprowadza mu na głowę prawdziwe kłopoty, z szalonym płatnym mordercą (nagrodzony Złotym Globem oskarowy faworyt Javier Bardem) na czele

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • To nie jest kraj dla starych ludzi
  • To nie jest kraj dla starych ludzi online
  • To nie jest kraj dla starych ludzi za darmo
  • To nie jest kraj dla starych ludzi Lektor PL
  • To nie jest kraj dla starych ludzi Lektor PL online
  • To nie jest kraj dla starych ludzi oglądaj
  • To nie jest kraj dla starych ludzi Lektor PL bez limitów
  • To nie jest kraj dla starych ludzi bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

To nie jest kraj dla starych ludzi online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.