Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


The Runaways: Prawdziwa historia
2982 wyświetleń

The Runaways: Prawdziwa historia (2010) Lektor PL
Czas trwania:
105 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Oglądaj The Runaways: Prawdziwa historia Lektor PL film za darmo online Obraz ukazuje historię kobiecej kapeli rockowej The Runaways. Grupa powstała z inicjatywy perkusistki Sandy West i gitarzystek Joan Jett oraz Lity Ford w roku 1975. Wokalistką została Currie. Wkrótce muzykalnymi dziewczętami zainteresował się menedżer Kim Fowley, który wylansował zespół bazując na niezwykłym jak na owe czasu wizerunku rockmanek odzianych w bieliznę i skórę. W krótkiej lecz burzliwej karierze panie z The Runaways doczekały się przebojów takich, jak "Cherry Bomb", "Queens of Noise" czy "Born to Be Bad". Zespół zakończył działalność w roku 1979...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • The Runaways: Prawdziwa historia
  • The Runaways: Prawdziwa historia online
  • The Runaways: Prawdziwa historia za darmo
  • The Runaways: Prawdziwa historia Lektor PL
  • The Runaways: Prawdziwa historia Lektor PL online
  • The Runaways: Prawdziwa historia oglądaj
  • The
Aktorzy:
Po obejrzeniu

The Runaways: Prawdziwa historia online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.