Logowanie

Oglądaj

Gatunki


The Mystery Of The Dragon Seal

The Mystery Of The Dragon Seal (2019) ENG
Oryginalny tytuł:
Journey to China: The Mystery of Iron Mask
Czas trwania:
121 minut
Gatunek:
Typ:

ENG

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj The Mystery Of The Dragon Seal ENG film za darmo online Rosyjski car Piotr Wielki zleca Jonathanowi Greenowi, angielskiemu podróżnikowi, sporządzenie mapy dalekowschodnich terytoriów Imperium Rosyjskiego. Green wyrusza w kolejną długą podróż, pełną niewiarygodnych przygód, która ostatecznie prowadzi go do Chin. Po drodze słynny kartograf dokonuje zapierających dech w piersiach odkryć, spotyka tajemnicze stworzenia, chińskie księżniczki, śmiertelnych mistrzów orientalnych sztuk walki, a nawet samego Luna Van, króla smoków. Co może być bardziej niebezpiecznego niż spojrzenie Viy? Jeszcze tylko go spotykam… Co tym razem zwycięży - niezachwiany sceptycyzm naukowca czy starożytna czarna magia, która już zyskała wpływ na Ziemie Dalekiego Wschodu?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • The Mystery Of The Dragon Seal
  • The Mystery Of The Dragon Seal online
  • The Mystery Of The Dragon Seal za darmo
  • The Mystery Of The Dragon Seal ENG
  • The Mystery Of The Dragon Seal ENG online
  • The Mystery Of The Dragon Seal oglądaj
  • The Mystery Of The Dragon Seal ENG bez limitów
  • The Mystery Of The Dragon Seal bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

The Mystery Of The Dragon Seal online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.