Logowanie

Oglądaj

Gatunki


The Journey
2238 wyświetleń

The Journey

(2017)
Czas trwania:
79 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak

Opis:
Młoda kobieta o imieniu Sara wchodzi na teren ponownie otwartego po latach Dworca Centralnego w Bagdadzie. Na miejscu roi się od policjantów i pracowników ochrony. Kobieta stara się nie okazywać emocji i wmieszać się w tłum, jednocześnie bacznie obserwując wszystkich, którzy staną się celami jej planu, zakładającego „oczyszczenie tego miejsca ze wszystkich Amerykanów”. Sara ma na brzuchu zamontowane ładunki wybuchowe, które dla przechodni wyglądaj jak by była w ciąży. Kobieta w ludziach na dworcu widzi ich własne problemy życiowe, które zamierza zakończyć. Jej obserwacje zostają przerwane przez Salama, który narzuca się jej i odkrywa sekret. By powstrzymać mężczyznę od mówienia, montuje na nim materiały wybuchowej bierze jako jeńca. Mężczyzna stara się nakłonić Sarę by zaprzestała całej akcji.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • The Journey
  • The Journey online
  • The Journey za darmo
  • The Journey Lektor PL
  • The Journey Lektor PL online
  • The Journey oglądaj
  • The Journey Lektor PL bez limitów
  • The Journey bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

The Journey online

zobacz również:
Togo
Togo (2019)
Ocena N/A

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.