Logowanie

Oglądaj

Gatunki


The Day Shall Come

The Day Shall Come (2019) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
The Day Shall Come
Czas trwania:
87 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj The Day Shall Come Napisy PL film za darmo online Dwoje agentów FBI z wydziału do spraw walki z terroryzmem stara się zapobiec kolejnemu atakowi pokroju zamachów z 11 września. Tak trafiają na ślad pewnej grupy radykałów głoszących mieszankę ideologii Czarnych Panter z naukami chrześcijaństwa, islamu i judaizmu, aby zainspirować swoich towarzyszy do powstania i poprawy ich życia. Jednak do tej pory udało się zrekrutować tylko trzech członków, także żonę i dzieci lidera grupy. Niegroźna i mało znacząca organizacja staje się problemem, gdy za jej sprawę wezmą się nasi nieudolni bohaterowie.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • The Day Shall Come
  • The Day Shall Come online
  • The Day Shall Come za darmo
  • The Day Shall Come Napisy PL
  • The Day Shall Come Napisy PL online
  • The Day Shall Come oglądaj
  • The Day Shall Come Napisy PL bez limitów
  • The Day Shall Come bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

The Day Shall Come online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.