Logowanie

Oglądaj

Gatunki


The Banquet

The Banquet (2006) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Ye yan - Banquet 100 Dni Cesarza - 夜宴
Czas trwania:
131 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj The Banquet Lektor PL film za darmo online W roku 907 naszej ery, Chiny - potężne imperium dynastii Tang, zaczyna podupadać. W całym kraju wzniecane są zamieszki, a najwyżsi urzędnicy państwowi zamiast tłumić rebelię toczą między sobą zaciętą walkę o władzę. W tym czasie niezainteresowany polityką Książę Wu Luan (Daniel Wu) zakochuje się z wzajemnością w Małej Wan (Ziyi Zhang). Jednak Cesarz sam postanawia poślubić wybrankę syna. Wu Luan wyjeżdża na południe kraju i tam stara się zapomnieć o ukochanej studiując sztukę muzyki i tańca. Mijają trzy lata. Cesarz umiera podczas snu w niewyjaśnionych okolicznościach. Władzę przejmuje jego brat Li (You Ge). Cesarzowa wysyła posłańców do Księcia, aby pomogli mu bezpiecznie powrócić do pałacu. Nowy Cesarz też wysyła swoich posłańców - nakazuje im zabić bratanka.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • The Banquet
  • The Banquet online
  • The Banquet za darmo
  • The Banquet Lektor PL
  • The Banquet Lektor PL online
  • The Banquet oglądaj
  • The Banquet Lektor PL bez limitów
  • The Banquet bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

The Banquet online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.