Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


The Admiral Roaring Currents
20724 wyświetleń

The Admiral Roaring Currents (2014) Lektor PL
Czas trwania:
120 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Oglądaj The Admiral Roaring Currents Lektor PL film za darmo online Rok 1597, okres panowania dynastii Joseon. Wojna japońsko-koreańska trwa już szósty rok. W związku z zagrożeniem utraty stolicy kraju, nieustraszony admirał Sun-sin Yi (Min-sik Choi) zostaje ponownie mianowany Szefem Operacji Morskich i natychmiast organizuje grupę żołnierzy gotowych do odparcia ataku japońskiego najeźdźcy. Tymczasem japoński dowódca Gurujima (Seung-yong Ryoo), znany z okrucieństwa i strategicznego zmysłu, niszczy statek-żółwia - ostatnią nadzieję Koreańczyków na zwycięstwo. Wsparty pozostałymi dwunastoma statkami oraz nadwątloną moralnie armią żołnierzy, admirał Yi stawia czoła 330 japońskim okrętom w bitwie morskiej pod Myeongnyang

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • The Admiral Roaring Currents
  • The Admiral Roaring Currents online
  • The Admiral Roaring Currents za darmo
  • The Admiral Roaring Currents Lektor PL
  • The Admiral Roaring Currents Lektor PL online
  • The Admiral Roaring Currents oglądaj
  • The Admiral Roaring Currents
Aktorzy:
Po obejrzeniu

The Admiral Roaring Currents online

zobacz również:

Komentarze

  • spartakus303 on 19th February 2019 21:45pm
    świetny filmy idealnie ukazuje histore korei i genusz strategiczny
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.