Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


The Admiral Roaring Currents
14143 wyświetleń

The Admiral Roaring Currents

(2014)
Czas trwania:
120 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Rok 1597, okres panowania dynastii Joseon. Wojna japońsko-koreańska trwa już szósty rok. W związku z zagrożeniem utraty stolicy kraju, nieustraszony admirał Sun-sin Yi (Min-sik Choi) zostaje ponownie mianowany Szefem Operacji Morskich i natychmiast organizuje grupę żołnierzy gotowych do odparcia ataku japońskiego najeźdźcy. Tymczasem japoński dowódca Gurujima (Seung-yong Ryoo), znany z okrucieństwa i strategicznego zmysłu, niszczy statek-żółwia - ostatnią nadzieję Koreańczyków na zwycięstwo. Wsparty pozostałymi dwunastoma statkami oraz nadwątloną moralnie armią żołnierzy, admirał Yi stawia czoła 330 japońskim okrętom w bitwie morskiej pod Myeongnyang

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

 • The Admiral Roaring Currents
 • The Admiral Roaring Currents online
 • The Admiral Roaring Currents za darmo
 • The Admiral Roaring Currents Lektor PL
 • The Admiral Roaring Currents Lektor PL online
 • The Admiral Roaring Currents oglądaj
 • The Admiral Roaring Currents
Aktorzy:
Po obejrzeniu

The Admiral Roaring Currents online

zobacz również:
Loading...

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
 • spartakus303 on 20th February 2019 03:45am
  świetny filmy idealnie ukazuje histore korei i genusz strategiczny
 • Hania77 on 3rd March 2019 20:54pm
  Tysiące filmów i seriali online! Najnowsze premiery tylko u nas w najlepszej
  jakości! Zapraszam: https://bit.ly/2tOz4Zs
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.