Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Tajny front 2: Polowanie

Tajny front 2: Polowanie (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Rogue Warfare: The Hunt
Czas trwania:
103 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Tajny front 2: Polowanie Lektor PL film za darmo online Bojownicy elitarnych jednostek z różnych krajów łączą siły, aby walczyć z terroryzmem. Muszą wyśledzić i zneutralizować największe organizacje przestępcze. Jednak praca w zespole jest bardzo trudna, gdyż do konfliktów między członkami grupy dochodzi nierzadko. Daniel jest dowódcą oddziału, który za wszelką cenę stara się wyeliminować nieporozumienia i zaszczepić wiarę w zwycięstwo. Podczas wykonywania następnego zadania żołnierze wpadają w pułapkę, wskutek czego Daniel zostaje schwytany przez terrorystów. Teraz jego życie zależy tylko od skoordynowanych działań żołnierzy, którzy muszą zapomnieć o różniących ich konfliktach, aby odbić swojego dowódcę z rąk wroga...

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Tajny front 2: Polowanie
  • Tajny front 2: Polowanie online
  • Tajny front 2: Polowanie za darmo
  • Tajny front 2: Polowanie Lektor PL
  • Tajny front 2: Polowanie Lektor PL online
  • Tajny front 2: Polowanie oglądaj
  • Tajny front 2: Polowanie Lektor PL bez limitów
  • Tajny front 2: Polowanie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Tajny front 2: Polowanie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.