Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini
3834 wyświetleń

Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini (2018) Lektor PL
Czas trwania:
44 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Oglądaj za darmo Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini Lektor PL filmy Losy uczniów drużyny piłkarskiej, która w czerwcu 2018 roku została uwięziona w jaskini w Tajlandii. Ludzie z całego świata przez kilka tygodni śledzili w mediach losy zaginionych chłopców. Dzięki międzynarodowej pomocy wszyscy zostali uratowani.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini
  • Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini online
  • Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini za darmo
  • Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini Lektor PL
  • Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini Lektor PL online
  • Tajlandia - akcja rat
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Tajlandia - akcja ratunkowa w jaskini online

zobacz również:

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.