Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Tajemnicze porwanie

Tajemnicze porwanie (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Alleged Abduction - Was I Really Kidnapped
Czas trwania:
88 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Tajemnicze porwanie Lektor PL film za darmo online Elle (Michelle Mylett), która została uprowadzona i była dręczona przez tajemniczego prześladowcę, nagle odzyskuje wolność. Oprawca zostawia dziewczynę na poboczu bez słowa wyjaśnienia. Jej chłopak Billy (Jacob Blair) i siostra Jen (Anna Hardwick) na wieść o odnalezieniu zaginionej natychmiast zjawiają się przy niej. Próbują otoczyć ją troską i opieką. Sytuacja komplikuje się, gdy na miejsce przybywają detektywi, by porozmawiać z ofiarą. Nieścisłości w zeznaniach Elle zaczynają ich niepokoić. Słuchając jej historii, stają się coraz bardziej podejrzliwi. Podejrzewają, że przesłuchiwana nie mówi im całej prawdy. Skrzywdzona dziewczyna musi podjąć ogromny wysiłek, udowodnić swoją niewinność i zidentyfikować porywacza.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Tajemnicze porwanie
  • Tajemnicze porwanie online
  • Tajemnicze porwanie za darmo
  • Tajemnicze porwanie Lektor PL
  • Tajemnicze porwanie Lektor PL online
  • Tajemnicze porwanie oglądaj
  • Tajemnicze porwanie Lektor PL bez limitów
  • Tajemnicze porwanie bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Tajemnicze porwanie online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.