Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Tajemnice Morza Sargassowego

Tajemnice Morza Sargassowego (2019) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Miracle of the Sargasso Sea - Το Θαύμα της Θάλασσας των Σαργασσών
Czas trwania:
120 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Tajemnice Morza Sargassowego Lektor PL film za darmo online Życie w portowym miasteczku upływa monotonnie. Jego mieszkańcy egzystują z dnia na dzień, bez żadnych perspektyw. Bezwzględna i podstępna, a w dodatku mająca problem z nadużywaniem alkoholu Elisabeth (Aggeliki Papoulia) przeprowadza się tu z Aten z uwagi na grożące jej niebezpieczeństwo związane z pracą. Na prowincji obejmuje stanowisko szefa policji. Samotna, zalękniona Rita (Youla Boudali) pracuje w fabryce, gdzie poławia węgorze. Nie radzi sobie z własnym życiem i wewnętrzną traumą. Drogi obu kobiet nieoczekiwanie się skrzyżują. Połączy je mroczna, głęboko skrywana tajemnica.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Tajemnice Morza Sargassowego
  • Tajemnice Morza Sargassowego online
  • Tajemnice Morza Sargassowego za darmo
  • Tajemnice Morza Sargassowego Lektor PL
  • Tajemnice Morza Sargassowego Lektor PL online
  • Tajemnice Morza Sargassowego oglądaj
  • Tajemnice Morza Sargassowego Lektor PL bez limitów
  • Tajemnice Morza Sargassowego bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Tajemnice Morza Sargassowego online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.