Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Tahitańska miłość Paula Gauguina
3632 wyświetleń

Tahitańska miłość Paula Gauguina (2017) Lektor PL
Czas trwania:
101 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 3/5

Opis:
Oglądaj Tahitańska miłość Paula Gauguina Lektor PL film za darmo online W 1887 roku Gauguin (Vincent Cassel) opuszcza Francję i wyjeżdża na Martynikę. Zaczyna chorować na malarię, co zmusza go to do powrotu. Kilka lat później, w 1891 roku jest zrujnowany, ale ma dość konwenansów i zasad. Uważa, że wszystko, co go otacza jest sztuczne, wykreowane na siłę i powstrzymuje go od tworzenia. Postanawia wyruszyć do Polinezji, by odnowić swoją sztukę poprzez naturę i prostotę. Po ponad dwumiesięcznej podróży osiedla się na Tahiti. Odżywa w nim pasja i entuzjazm tworzenia. Poznaje Tehurę (Tuhei Adams), lokalną dziewczynę, która jest młodsza od niego o 30 lat. Staje się jego muzą i modelką. Spędzają razem dwa lata na Tahiti, gdzie francuski malarz doświadcza biedy, problemów z sercem, ale również szczęścia. Biograficzny dramat o losach Paula Gauguina, znanego artysty.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Tahitańska miłość Paula Gauguina
  • Tahitańska miłość Paula Gauguina online
  • Tahitańska miłość Paula Gauguina za darmo
  • Tahitańska miłość Paula Gauguina Lektor PL
  • Tahitańska miłość Paula Gauguina Lektor PL online
  • Tahitańska miłość Paula Gauguina oglądaj
  • Tahi
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Tahitańska miłość Paula Gauguina online

zobacz również:
Quiz
Quiz (2020)
Ocena N/A

Komentarze

Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.