Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Szybko i Wściekle

Szybko i Wściekle (2009) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Fast & Furious
Czas trwania:
107 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Szybko i Wściekle Napisy PL film za darmo online Ukrywający się na Karaibach Dominic (Vin Diesel), na wieść o śmierci swojej dziewczyny - Letty (Michelle Rodriguez), wraca do Los Angeles. Okazuje się, że rozkaz jej zabicia wydał bezwzględny król heroiny - Antonio Braga. Dom poprzysięga mu zemstę. Na pogrzebie spotyka Briana, który ma z Bragą własne rachunki do wyrównania. Dom i Brian połączą siły i mimo dzielących ich różnic, wspólnie ruszą w pościg za mordercą, aż na meksykańską pustynię, gdzie dojdzie do finałowego pojedynku. [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Szybko i Wściekle
  • Szybko i Wściekle online
  • Szybko i Wściekle za darmo
  • Szybko i Wściekle Napisy PL
  • Szybko i Wściekle Napisy PL online
  • Szybko i Wściekle oglądaj
  • Szybko i Wściekle Napisy PL bez limitów
  • Szybko i Wściekle bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Szybko i Wściekle online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.