Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Szybki jak błyskawica

Szybki jak błyskawica (1990) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Days of Thunder
Czas trwania:
107 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Szybki jak błyskawica Lektor PL film za darmo online Dwaj kierowcy wyścigowi - ambitny ryzykant Cole i doświadczony gwiazdor Rowdy - zaciekle ze sobą rywalizują. Ich zmagania kończą się wypadkiem, po którym obaj trafiają do szpitala. Kiedy Rowdy dowiaduje się, że nie będzie mógł wrócić na tor, postanawia wesprzeć Cole'a swoim doświadczeniem. Tymczasem Cole chce kontynuować karierę, by zrealizować marzenie i zaimponować poznanej w szpitalu lekarce Claire. Wkrótce młody kierowca staje do decydującego pojedynku.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Szybki jak błyskawica
  • Szybki jak błyskawica online
  • Szybki jak błyskawica za darmo
  • Szybki jak błyskawica Lektor PL
  • Szybki jak błyskawica Lektor PL online
  • Szybki jak błyskawica oglądaj
  • Szybki jak błyskawica Lektor PL bez limitów
  • Szybki jak błyskawica bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Szybki jak błyskawica online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.