Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Szybcy i Wściekli: Tokio Drift

Szybcy i Wściekli: Tokio Drift (2006) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
The Fast and the Furious: Tokyo Drift
Czas trwania:
104 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Szybcy i Wściekli: Tokio Drift Napisy PL film za darmo online Twórcy "Szybkich i Wściekłych" oraz "Za Szybkich, za Wściekłych" prezentują najszybszy z filmów tej wysokooktanowej serii! Skazany za wyścigi uliczne Sean Boswell (Lucas Black) usiłuje ułożyć sobie życie po drugiej stronie oceanu, ale i tam niepohamowana pasja ścigania sprawi, iż wejdzie w konflikt z japońskim podziemiem. By przeżyć, musi opanować do perfekcji sztukę driftingu – nowego stylu jazdy polegającego na wprowadzaniu samochodu w kontrolowany poślizg i pokonywaniu tym sposobem najostrzejszych zakrętów, co wydaje się przeczyć prawom grawitacji i sprawia, że kierowcy ocierają się co chwilę o śmierć. Zasiądź w fotelu kierowcy i włącz się w najbardziej niebezpieczny wyścig świata jakim jest przepełniony niesamowitymi efektami i wyczynami kaskaderskimi Tokio Drift. [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Szybcy i Wściekli: Tokio Drift
  • Szybcy i Wściekli: Tokio Drift online
  • Szybcy i Wściekli: Tokio Drift za darmo
  • Szybcy i Wściekli: Tokio Drift Napisy PL
  • Szybcy i Wściekli: Tokio Drift Napisy PL online
  • Szybcy i Wściekli: Tokio Drift oglądaj
  • Szybcy i Wściekli: Tokio Drift Napisy PL bez limitów
  • Szybcy i Wściekli: Tokio Drift bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Szybcy i Wściekli: Tokio Drift online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.