Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Szybcy i Wściekli

Szybcy i Wściekli (2001) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
The Fast and the Furious
Czas trwania:
106 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Szybcy i Wściekli Napisy PL film za darmo online "Szybcy i Wściekli" to dynamiczna historia osadzona w Los Angeles, w realiach bezwzględnego świata nielegalnych wyścigów samochodowych, w których zwycięstwo oznacza klucz do władzy. Paul Walker wciela się w postać niedoświadczonego policjanta infiltrującego otoczenie przywódcy największego gangu samochodowego (Vin Diesel). Policjant musi się mieć na baczności, bo niektórzy członkowie gangu mają go już na oku. Zbliża się moment, w którym będzie musiał podjąć decyzję, komu pozostanie lojalny. Zapnij pasy i przygotuj się na porządną dawkę adrenaliny zaserwowaną przez nowe twarze Hollywood. Obok Diesela i Walkera w obsadzie błyszczą Michelle Rodriguez i seksowna Jordana Brewster. Czeka Cię naprawdę ostra jazda! [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Szybcy i Wściekli
  • Szybcy i Wściekli online
  • Szybcy i Wściekli za darmo
  • Szybcy i Wściekli Napisy PL
  • Szybcy i Wściekli Napisy PL online
  • Szybcy i Wściekli oglądaj
  • Szybcy i Wściekli Napisy PL bez limitów
  • Szybcy i Wściekli bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Szybcy i Wściekli online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.