Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Szybcy i Wściekli 7

Szybcy i Wściekli 7 (2015) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Furious 7
Czas trwania:
140 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Szybcy i Wściekli 7 Napisy PL film za darmo online Tej prędkości, tej wściekłości nigdy dość! Dominic Toretto (Vin Diesel), Brian O'Conner (Paul Walker), Letty Ortiz (Michelle Rodriguez) i inni szybcy i wściekli wracają na ekrany kin. Za każdym razem twórcy filmu starają się przebić efekty poprzedniej części, tak będzie i tym razem - zwłaszcza że motywem przewodnim filmu będzie zemsta. Tyle, że ta nie będzie słodka, a wyrafinowana, brutalna i skuteczna - Deckard Shaw (Jason Statham) planuje pomścić śmierć brata – Owena (Luke Evans). W filmie po raz ostatni zobaczymy Paula Walkera. [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Szybcy i Wściekli 7
  • Szybcy i Wściekli 7 online
  • Szybcy i Wściekli 7 za darmo
  • Szybcy i Wściekli 7 Napisy PL
  • Szybcy i Wściekli 7 Napisy PL online
  • Szybcy i Wściekli 7 oglądaj
  • Szybcy i Wściekli 7 Napisy PL bez limitów
  • Szybcy i Wściekli 7 bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Szybcy i Wściekli 7 online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.