Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Szybcy i Wściekli 6

Szybcy i Wściekli 6 (2013) Napisy PL
Oryginalny tytuł:
Fast & Furious 6
Czas trwania:
130 minut
Gatunek:
Typ:

Napisy PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Szybcy i Wściekli 6 Napisy PL film za darmo online Agent Hobbs (Dwayne Johnson) otrzymuje informacje o przechwyceniu konwoju wojskowego w Berlinie. Wpada tym samym na trop organizacji wyszkolonych kierowców-zabójców, którzy działają na terenie dwunastu krajów. Śledząc ich dowiaduje się, że prowadzeni są przez Owena Shawa (Luke Evans), a wspomaga go bezwzględna Letty (Michelle Rodriguez). Tymczasem Dominic Toretto (Vin Diesel) i jego załoga wiodą luksusowe życie poza granicami Stanów. Przymusowa emigracja nie trwa długo, kiedy u Doma pojawia się Hobbs a wraz z nim szansa na powrót do domu. Jak wiadomo jednak, nie ma nic za darmo... [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Szybcy i Wściekli 6
  • Szybcy i Wściekli 6 online
  • Szybcy i Wściekli 6 za darmo
  • Szybcy i Wściekli 6 Napisy PL
  • Szybcy i Wściekli 6 Napisy PL online
  • Szybcy i Wściekli 6 oglądaj
  • Szybcy i Wściekli 6 Napisy PL bez limitów
  • Szybcy i Wściekli 6 bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Szybcy i Wściekli 6 online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.