Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Sztuka zbrodni

Sztuka zbrodni (2020) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
The Postcard Killings
Czas trwania:
104 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Sztuka zbrodni Lektor PL film za darmo online Życie nowojorskiego detektywa Jacoba Kanona zmienia się na zawsze w dniu, w którym dowiaduje się, że jego córka została zamordowana podczas miesiąca miodowego w Londynie. Niedługo później Dessie Leonard szwedzka dziennikarka pisząca o sztuce zaczyna otrzymywać tajemnicze pocztówki od nieznajomego. Okazuję się, iż w całej Europie młode pary są bezlitośnie mordowane, a pocztówki są jedynymi wskazówkami w tej sprawie. Są one wysyłane do pozornie przypadkowych dziennikarzy przez mordercę, który posługuje się nimi, aby zapowiedzieć kolejną krwawą zbrodnię.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Sztuka zbrodni
  • Sztuka zbrodni online
  • Sztuka zbrodni za darmo
  • Sztuka zbrodni Lektor PL
  • Sztuka zbrodni Lektor PL online
  • Sztuka zbrodni oglądaj
  • Sztuka zbrodni Lektor PL bez limitów
  • Sztuka zbrodni bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Sztuka zbrodni online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.