Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Szkoła Wyrzutków

Szkoła Wyrzutków (1991) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Toy Soldiers
Czas trwania:
112 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Szkoła Wyrzutków Lektor PL film za darmo online Do college'u Regis School trafiają zbuntowane dzieci wpływowych rodzin amerykańskich. Wśród nich prym wiodą: Billy (Sean Astin), Joey (Wil Wheaton) i Snuffy (Keith Coogan), którzy mieli już być wyrzuceni z tej szacownej placówki więcej niż pół tuzina razy. Pewnego dnia szkoła zostaje opanowana przez terrorystów - kolumbijskich handlarzy narkotyków, którzy żądają uwolnienia Enrique Cali, swojego bosa z amerykańskiego więzienia. Akcją terrorystów dowodzi jego syn Luis Cali (Andrew Divoff), który zaminował budynek szkoły oraz internatu, uniemożliwiając rozpoczęcie akcji wojsku i komandosom. To właśnie Billy, Joey i Snuffy, współpracując z dyrektorem szkoły (Denholm Elliott) i policją, a przede wszystkim wykorzystując swoje zdolności, zdają celująco najtrudniejszy egzamin w życiu. [opis dystrybutora dvd]

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Szkoła Wyrzutków
  • Szkoła Wyrzutków online
  • Szkoła Wyrzutków za darmo
  • Szkoła Wyrzutków Lektor PL
  • Szkoła Wyrzutków Lektor PL online
  • Szkoła Wyrzutków oglądaj
  • Szkoła Wyrzutków Lektor PL bez limitów
  • Szkoła Wyrzutków bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Szkoła Wyrzutków online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.