Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Sześciu zawsze sobie radę da

Sześciu zawsze sobie radę da (2014) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Najpiękniejsze baśnie braci Grimm - Sechse kommen durch die ganze Welt
Czas trwania:
0 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Sześciu zawsze sobie radę da Lektor PL film za darmo online Jasper (Rafael Gareisen) jest z wzajemnością zakochany w księżniczce Elli (Laura Maria Heid), którą pragnie poślubić i wspólnie podróżować po świecie. Jednak ojciec dziewczyny, król Wilbur (Sebastian Bezzel) jest przeciwny miłości swojej córki, ponieważ zupełnie inaczej zaplanował jej przyszłość. Gdy młodzieniec przybywa do zamku władcy, by poprosić go o rękę ukochanej, zostaje schwytany i wtrącony do zamkowych lochów. W więzieniu Jasper poznaje Florę (Alissa Wilms) i Lukasa (Anton Rubtsov), którzy podobnie jak on zostali uwięzieni bez wyraźnej przyczyny. Chłopak zaprzyjaźnia się ze współwięźniami, którzy postanawiają pomóc mu w ucieczce. Gdy cała trójka wydostaje się z lochów, poznają Lisę (Nicole Mercedes Müller), Markusa (Maximillian Grabinger) i Benjamina (Emil Reinke). Razem z nowymi przyjaciółmi Jasper ponownie udaje się do króla Wilbura i zmusza go do wzięcia udziału w zakładzie - jeżeli wygra, Ella będzie mogła go poślubić.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Sześciu zawsze sobie radę da
  • Sześciu zawsze sobie radę da online
  • Sześciu zawsze sobie radę da za darmo
  • Sześciu zawsze sobie radę da Lektor PL
  • Sześciu zawsze sobie radę da Lektor PL online
  • Sześciu zawsze sobie radę da oglądaj
  • Sześciu zawsze sobie radę da Lektor PL bez limitów
  • Sześciu zawsze sobie radę da bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Sześciu zawsze sobie radę da online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.