Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Szczęśliwa szóstka i ja

Szczęśliwa szóstka i ja (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Sechs Richtige und ich - The Winner And I
Czas trwania:
0 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Szczęśliwa szóstka i ja Lektor PL film za darmo online Carolin Rubens (Susan Hoecke), opiekunka seniorów, ledwo wiąże koniec z końcem. Gdy pewnego dnia znajduje przypadkiem zwycięski kupon totolotka, wierzy, że jej problemy finansowe dobiegły końca. Początkowo zamierza wszystkie pieniądze zachować dla siebie, jednak z czasem zaczynają ją dręczyć wyrzuty sumienia. Wie, że to nieuczciwe, i zaczyna poszukiwać prawowitego właściciela kuponu. W dodatku w jej życiu pojawia się natarczywy prawnik, który potrzebuje opiekunki dla swojej matki (Grit Boettcher).

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Szczęśliwa szóstka i ja
  • Szczęśliwa szóstka i ja online
  • Szczęśliwa szóstka i ja za darmo
  • Szczęśliwa szóstka i ja Lektor PL
  • Szczęśliwa szóstka i ja Lektor PL online
  • Szczęśliwa szóstka i ja oglądaj
  • Szczęśliwa szóstka i ja Lektor PL bez limitów
  • Szczęśliwa szóstka i ja bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Szczęśliwa szóstka i ja online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.