Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Szanghajska robota

Szanghajska robota (2017) Lektor PL
Czas trwania:
95 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Szanghajska robota Lektor PL film za darmo online Agent bezpieczeństwa Danny Stratton (Orlando Bloom) popadł w niełaskę przełożonych. Teraz zyskuje okazję, aby odbudować swą reputację. Ma bezpiecznie wywieźć cenny chiński antyk z Szanghaju. W trakcie misji wpada jednak w zasadzkę. Okazuje się, że jego ukochana, znajduje się w śmiertelnym niebezpieczeństwie. By ją uratować, Stratton podejmuję współpracę z członkami grupy specjalnej SMART. Agenci stacjonujący w Szanghaju pomogą mu dowiedzieć się, komu zależało na niepowodzeniu akcji. Film akcji powstały we współpracy chińsko-brytyjskiej.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Szanghajska robota
  • Szanghajska robota online
  • Szanghajska robota za darmo
  • Szanghajska robota Lektor PL
  • Szanghajska robota Lektor PL online
  • Szanghajska robota oglądaj
  • Szanghajska robota Lektor PL bez limitów
  • Szanghajska robota bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Szanghajska robota online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.