Loading...

Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Szaleństwo wyzwolonej kobiety
25971 wyświetleń

Szaleństwo wyzwolonej kobiety

(2016) Lektor PL
Czas trwania:
92 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5

Opis:
Lucy jest wierną i wspierającą żoną Gero – miejscowego polityka, stojącego przed szansą zdobycia posady gubernatora. Wiele znosi dla kariery partnera, ale gdy ten kompromituje ją publicznie, kobieta postanawia uciec do Rio de Janeiro. Tam ponownie odkrywa radość z bycia singielką i zaczyna realizować swoje marzenia. Zakłopotany Gero nie daje jednak za wygraną i za wszelką cenę stara się odzyskać żonę.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

  • Szaleństwo wyzwolonej kobiety
  • Szaleństwo wyzwolonej kobiety online
  • Szaleństwo wyzwolonej kobiety za darmo
  • Szaleństwo wyzwolonej kobiety Lektor PL
  • Szaleństwo wyzwolonej kobiety Lektor PL online
  • Szaleństwo wyzwolonej kobiety oglądaj
  • Szaleństwo wyzwolonej
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Szaleństwo wyzwolonej kobiety online

zobacz również:

Komentarze

Zaloguj się aby skomentować!
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.