Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Switch: Trudno być kobietą

Switch: Trudno być kobietą (1991) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Switch
Czas trwania:
104 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Switch: Trudno być kobietą Lektor PL film za darmo online Steve Brooks (Perry King), jest zagorzałym szowinistą, który złamał już wiele damskich serc. Pewnego dnia trzy z kobiet, którym złamał serce postanawiają się na nim zemścić - zostaje utopiony. Po śmierci Bóg daje mu jeszcze jedną szansę. Pozwala mu powrócić na ziemię w ciele kobiety, by odczuł na własnej skórze, jak mężczyźni jego pokroju traktują płeć piękną. Zaskoczony tak nagłą przemianą, Steve nadaje sobie imię Amanda (Ellen Barkin) i podaje się za swoją przyrodnią siostrę. Jeśli Amanda zdoła znaleźć kogoś, kto ją pokocha, dusza Steve'a trafi do nieba. W przeciwnym razie będzie się smażył w piekle.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Switch: Trudno być kobietą
  • Switch: Trudno być kobietą online
  • Switch: Trudno być kobietą za darmo
  • Switch: Trudno być kobietą Lektor PL
  • Switch: Trudno być kobietą Lektor PL online
  • Switch: Trudno być kobietą oglądaj
  • Switch: Trudno być kobietą Lektor PL bez limitów
  • Switch: Trudno być kobietą bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Switch: Trudno być kobietą online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.