Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Strefa Śmierci 3: Bez Wyboru

Strefa Śmierci 3: Bez Wyboru (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Bez wyboru
Czas trwania:
101 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Strefa Śmierci 3: Bez Wyboru Lektor PL film za darmo online Twardy hongkoński glina Lee Chung-Chi (Louis Koo), jedzie do Pattaya, znanego nadmorskiego miasta w Tajlandii, by odnaleźć swoją zaginioną córkę Chi (Hanna Chan). Lokalny policjant, Tajlandczyk pochodzenia chińskiego, pozwala Lee, by wziął udział w śledztwie, pomimo że desperacja bohatera popycha go do niekonwencjonalnych metod pracy. Lee zwraca się do mediów, by nagłośnić sprawę i szukać poszlak. Wkrótce do serwera policji zostaje przesłane krótkie nagranie pokazujące w tle scenę porwania, jednak z niewiadomych powodów plik jest szybko wykasowany. Lee nie ma nic do stracenia, lecz lokalni detektywi będą musieli podjąć trudne decyzje, ponieważ w spisek zaangażowane są osoby, z którymi nie należy zadzierać.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Strefa Śmierci 3: Bez Wyboru
  • Strefa Śmierci 3: Bez Wyboru online
  • Strefa Śmierci 3: Bez Wyboru za darmo
  • Strefa Śmierci 3: Bez Wyboru Lektor PL
  • Strefa Śmierci 3: Bez Wyboru Lektor PL online
  • Strefa Śmierci 3: Bez Wyboru oglądaj
  • Strefa Śmierci 3: Bez Wyboru Lektor PL bez limitów
  • Strefa Śmierci 3: Bez Wyboru bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Strefa Śmierci 3: Bez Wyboru online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.