Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Strażnicy Galaktyki

Strażnicy Galaktyki (2014) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Guardians of the Galaxy
Czas trwania:
122 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Strażnicy Galaktyki Lektor PL film za darmo online Walczące ze sobą od dawna cesarstwo Kree i imperium Nova zawierają pokój. Ronan Oskarżyciel nie chce jednak honorować traktatu, ponieważ planuje brutalną zemstę na mieszkańcach Xandaru. Potrzebuje do tego potężnego artefaktu. Jego plany krzyżuje jednak pochodzący z Ziemi niezdarny awanturnik Peter Quill. Wykrada on artefakt i udaje się na Xandar w celu sprzedaży. W ślad za złodziejem Ronan wysyła zawodową morderczynię Gamorę. Na Xandarze w całe zamieszanie wplątują się też dwaj łowcy nagród, Rocket i Groot. Cała czwórka zostaje aresztowana przez siły zbrojne Novy i odesłana do kosmicznego więzienia Kyln. Tam spotykają Draxa Niszczyciela pragnącego zemścić się na Ronanie za śmierć swojej rodziny.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Strażnicy Galaktyki
  • Strażnicy Galaktyki online
  • Strażnicy Galaktyki za darmo
  • Strażnicy Galaktyki Lektor PL
  • Strażnicy Galaktyki Lektor PL online
  • Strażnicy Galaktyki oglądaj
  • Strażnicy Galaktyki Lektor PL bez limitów
  • Strażnicy Galaktyki bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Strażnicy Galaktyki online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.