Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Storm. Opowieść o odwadze

Storm. Opowieść o odwadze (2017) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Storm - Letter of Fire - Storm: Letters van vuur
Czas trwania:
105 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Storm. Opowieść o odwadze Lektor PL film za darmo online Akcja filmu rozgrywać się będzie w 1517 roku, kiedy na terenach dzisiejszej Holandii rozwija się reformacja. Tytułowy Falko jest 12-letnim synem drukarza Klaasa Voetena, który wykorzystuje swoją prasę, by drukować zakazane teksty nowej wiary. Kiedy ojciec zostanie aresztowany, Falko znajdzie się w samym centrum wydarzeń związanych z listem napisanym przez samego Marcina Lutra. Ścigany przez inkwizycję, może liczyć tylko na pomoc katolickiej sieroty - Marieke. Czy uda mu się powstrzymać spalenie ojca na stosie jako heretyka?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Storm. Opowieść o odwadze
  • Storm. Opowieść o odwadze online
  • Storm. Opowieść o odwadze za darmo
  • Storm. Opowieść o odwadze Lektor PL
  • Storm. Opowieść o odwadze Lektor PL online
  • Storm. Opowieść o odwadze oglądaj
  • Storm. Opowieść o odwadze Lektor PL bez limitów
  • Storm. Opowieść o odwadze bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Storm. Opowieść o odwadze online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.