Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Storage Locker 181

Storage Locker 181 (2016) Lektor PL
Czas trwania:
120 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: 5/5
Opis:
Oglądaj Storage Locker 181 Lektor PL film za darmo online Dayton (Casper Van Dien) dokonuje napadu. Nie wszystko jednak przebiega zgodnie z planem. Przestępca zostaje zatrzymany za jazdę skradzionym samochodem. Trafia do więzienia na 18 miesięcy. Tymczasem Anette (Cassi Thomson) i Molly (Samantha Coperoz) kupują schowek, w którym Dayton ukrył dowody zbrodni. Po wyjściu na wolność bandyta jest gotów na wszystko, by odzyskać skrytkę z cenną zawartością. Anette i jej biznesowa wspólniczka nie zdają sobie sprawy, że stały się celem psychopatycznego mordercy. Niebawem mężczyzna zamienia ich życie w koszmar.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Storage Locker 181
  • Storage Locker 181 online
  • Storage Locker 181 za darmo
  • Storage Locker 181 Lektor PL
  • Storage Locker 181 Lektor PL online
  • Storage Locker 181 oglądaj
  • Storage Locker 181 Lektor PL bez limitów
  • Storage Locker 181 bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Storage Locker 181 online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.