Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Stoję za tobą

Stoję za tobą (2019) Film Polski
Oryginalny tytuł:
Stoję za tobą
Czas trwania:
2 godz. 50 min.
Gatunek:
Typ:

Film Polski

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Stoję za tobą Film Polski film za darmo online Wieloletni przyjaciele, Michał (Michał Nowak) i Kuba (Jakub Mateusz Boruń), decydują się nielegalnie eksplorować mało znaną jaskinię w Tatrach. Kiedy błądzą w labiryncie korytarzy, gubiąc drogę powrotną, są zdani wyłącznie na siebie. Po upływie trzech tygodni jednemu z nich, w tajemniczych okolicznościach, udaje się wydostać na powierzchnię. Skrajnie wyczerpany powoli dochodzi do siebie, ale nie potrafi dokładnie odtworzyć wydarzeń z jaskini ani odpowiedzieć na pytania zadawane w toku policyjnego śledztwa. Mężczyzna zostaje postawiony w świetle oskarżeń o nieumyślne spowodowanie śmierci przyjaciela - choć i te okoliczności nie są do końca jasne. Zachęcony do podjęcia terapii zaczyna uczęszczać na spotkania, co przywołuje szereg podświadomie wypieranych wspomnień i zaciska pętlę obłędu wokół jego szyi. Dręczony przez koszmarne wizje nieuchronnie zbliża się do konfrontacji z prawdą, gdy każdej nocy budzą się jego najgorsze strachy?

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Stoję za tobą
  • Stoję za tobą online
  • Stoję za tobą za darmo
  • Stoję za tobą Film Polski
  • Stoję za tobą Film Polski online
  • Stoję za tobą oglądaj
  • Stoję za tobą Film Polski bez limitów
  • Stoję za tobą bez limitów
Aktorzy:
- Brak informacji o aktorach -
Po obejrzeniu

Stoję za tobą online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.