Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Statek Pijany

Statek Pijany (2010) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Drunkboat
Czas trwania:
98 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Statek Pijany Lektor PL film za darmo online Nadchodzi dzień, w którym weteran wojenny i alkoholik z 20-letnim stażem Mort Gleason (John Malkovich) postanawia zejść z równi pochyłej, na której się znalazł. Wraca do domu rodzinnego, w którym obecnie mieszka jego siostra Eileen (Dana Delany) ze swoim nastoletnim synem Abe. Korzystając z obecności brata, kobieta wyjeżdża na jakiś czas, zostawiając dom pod jego opieką. W tym czasie wujek Mort zostaje poddany zręcznej i uporczywej manipulacji ze strony siostrzeńca. Abe ma bowiem marzenie – zakup starej łajby, którą następnie planuje odpłynąć daleko stąd. A zamroczony i zdezorientowany wujek wydaje się doskonałym środkiem do osiągnięcia celu.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Statek Pijany
  • Statek Pijany online
  • Statek Pijany za darmo
  • Statek Pijany Lektor PL
  • Statek Pijany Lektor PL online
  • Statek Pijany oglądaj
  • Statek Pijany Lektor PL bez limitów
  • Statek Pijany bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Statek Pijany online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.