Logowanie

Oglądaj

Gatunki


Star Trek: W Ciemność

Star Trek: W Ciemność (2013) Lektor PL
Oryginalny tytuł:
Star Trek Into Darkness
Czas trwania:
132 minut
Gatunek:
Typ:

Lektor PL

Ocena: Brak
Opis:
Oglądaj Star Trek: W Ciemność Lektor PL film za darmo online Kiedy załoga Enterprise zostaje wezwana do domu okazuje się, że niepowstrzymana siła terroru pochodząca z ich własnej organizacji zdetonowała flotę i wszystko co ona symbolizowała, pozostawiając świat w kryzysie. Mając osobiste rachunki do wyrównania, kapitan Kirk prowadzi polowanie w świecie ogarniętym wojną mające na celu schwytanie jednego człowieka - broni masowego rażenia. W miarę jak nasi bohaterowie zostają uwikłani w niebezpieczną grę na śmierć i życie, miłość zostanie poddana próbie, przyjaźnie zerwane i ofiary poczynione w imię jedynej rodziny jaka pozostała Kirkowi: jego załogi.

Poniższy odtwarzacz znajduje się na serwerach innego serwisu, w związku z tym ekinomaniak.net nie jest odpowiedzialny za umieszczone w nim treści. Serwis ekinomaniak.net nie ma możliwości wpływu na reklamy umieszczone w playerze.
Aby odtwarzacz działał prawidłowo zalecamy wyłączenie wtyczek typu AdBlock.

Kliknij zakładkę powyżej, aby załadować wideo.

  • Star Trek: W Ciemność
  • Star Trek: W Ciemność online
  • Star Trek: W Ciemność za darmo
  • Star Trek: W Ciemność Lektor PL
  • Star Trek: W Ciemność Lektor PL online
  • Star Trek: W Ciemność oglądaj
  • Star Trek: W Ciemność Lektor PL bez limitów
  • Star Trek: W Ciemność bez limitów
Aktorzy:
Po obejrzeniu

Star Trek: W Ciemność online

zobacz również:
Uwaga!
Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach ekinomaniak.net Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (mi. Megavideo, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników.